PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4372}
6,8 728
ocen
6,8 10 1 728
6,3 3
oceny krytyków
Bugsy Malone
powrót do forum filmu Bugsy Malone

Ten film to istna mieszanka filmów :-)
Wystarczy tu wspomnieć o "Pół żartem, pół serio", "Kabarecie" i filmach o Alu Capone. A jazda "samochodami" nie może być niczym innym tylko nawiązaniem do "Flintostonów".

P.S. Pamiętacie fryzurę Florrie Dugger, gdy Jodie Foster śpiewała "My Name Is Talluah"? A teraz przypomnijcie sobie fryzurę Renée Zellweger w "Chicago". Nie wygląda znajomo? :-)

szamanisko

Zapomniałem jeszcze dodać "Ojca Chrzestnego". Teraz już wiecie, czego spodziewać się po "Bugsym Malone".

użytkownik usunięty
szamanisko

Haha, zgadzam się. Ten film jest świetny i nawiązuje do różnych stylów (głównie klasycznie gangsterskiego ;P). Po prostu genialny. Mam ochotę oglądać go w kółko, bardzo poprawia humor. :)

ocenił(a) film na 7

Najbliżej to chyba do "Dawno temu w Ameryce" Sergio Leone (min. gość z dywanem podczas wykonywania "bad guys" kojarzyl mi sie z robertem de niro)

ocenił(a) film na 7
duraq

Tfu, dywan to oczywiście z ojca chrzestnego :)

ocenił(a) film na 10
szamanisko

Najwspanialszy Film pod Słońcem!! To piękna sprawa - odżywają wszystkie marzenia uśpione w dzieciństwie!!
Ja nie znam niestety Ojca Chrzestnego ( D; ), "Bugsy" kojarzy mi się nieodmiennie z filmami z Marylin Monroe i Humphrey'em Bogartem...
Zakochałam się w tym filmie od pierwszego obejrzenia i ta miłość długo potrwa... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones