PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558960}

Elizjum

Elysium
6,4 140 898
ocen
6,4 10 1 140898
5,9 20
ocen krytyków
Elizjum
powrót do forum filmu Elizjum

.Dla nich jesteście tylko świniami, które zarzną przy pierwszej okazji dla zysku ,abo zostawią byście zdechli z głodu lub pozjadali się nawzajem .To przerażające ale tak właśnie jest

Danio31b

Masz na myśli 'nowy porządek świata'?

Danio31b

A dla mnie to oni sa świniami. I co teraz?

chwilozof

A co ma być? Liczysz, że w razie czego załapiesz się do Elizjum? Raczej zostaniesz ze świniami...

eltoro10000

Przecież napisałem tłuczku, że oni sa dla mnie świniami, więc po co piszesz że ja chcę sie do nich załapać. Nie skumałeś nic? Nie obejmujesz tego małym rozumkiem. Za trudne?

chwilozof

Napisałeś głąbie, ale z napisanego zdania nie wynika na które słowo pada akcent - na "oni", czy na "są". Można więc to było zrozumieć w odmienny sposób. To ci nie przyszło do bezrozumnej główki, co?

ocenił(a) film na 6
Danio31b

Tak właśnie, to się już teraz odbywa a jeszcze parę lat temu nie uwierzył bym że to tak będzie sprawnie szło, wystarczy spojrzeć co się stało ze strukturą rasową w europie, ta cała imigracja i w ogóle, zostanie stworzona nowa rasa zmieszana pozbawiona tożsamości która będzie lepiej się nadawała do wykonywania poleceń, oczywiście wcześniej czekają nas wojny domowe. Powie ktoś ale przecież w Polsce nie ma islamu i że tak łatwo sobie nie dadzą z nami rady, mysle ze dadza gdy będziemy otoczeni przez państwa w których będzie dominował islam, a to się stanie bardzo szybko, już szwecja jest na skraju wojny domowej. Ostatecznie zostanie Miliard, pół miliarda roboli-mieszańców i wąska elita opływająca w dostatku.

johnny__92

Skoro wszystko tak świetnie wiesz co będzie, to dlaczego nic z tym nie robisz? Czekasz jak baran aż Cię zarżną? Rozumiem ludzi, którzy nie mają tej wiedzy co Ty, oni po prostu żyją w ciemnościach, ale skoro Ty ją masz to powtarzam - dlaczego nic z tym nie robisz? Tylko nie pisz - "a co mam robić?". Oczekuję odpowiedzi na wyższym poziomie, skoro jesteś taki wszechwiedzący.

Danio31b

Kiedy film wejdzie za mocno

ocenił(a) film na 4
nietzsche

Tak :)

ocenił(a) film na 6
nietzsche

Dokładnie

nietzsche

kiedy lemingoza wejdzie razem z powiklaniami

ocenił(a) film na 6
Danio31b

Dlatego trzeba sie samemu bogacić, żeby nie zdechnąć:)

ocenił(a) film na 6
Danio31b

Mam dla ciebie receptę na wygraną - zostań bogaczem!

Grifter

Albo ocal ludzkość jak Damon. W Polsce nazwą cię lewakiem i komuchem.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 4
Grifter

Nie zostanę nim ,może dlatego ze system jest tak skonstruowany, żeby szary człowieczek, jak ja nie miał na to szans.Słaba prowokacja

ocenił(a) film na 7
Danio31b

Ci, którzy piszą, że to film o "bogaczach" i "nas, prostych ludziach" nic z niego nie zrozumieli. My wszyscy siedzimy w Elizjum i klikamy na laptopach komenty do filmów, a "prości ludzie", którzy usiłują się przebić do Elizjum to uchodźcy ekonomiczni, z Meksyku i Ameryki Południowej (w USA), z Afryki i Azji (w Europie), którzy nie tylko laptopów, prądu, ale nawet wody i dachu nad głową nie mają.

Franco_fan

Bardzo ciekawy komentarz ;)

ocenił(a) film na 5
Franco_fan

No tak chińczyki przestana zapierniczać 14h na dobe z 10 minutową przerwą na miseczke ryżu i u nas się skończy bailando.

Franco_fan

nie masz pojecia o czym mowisz. ludzie ktorych wymieniasz to sa ostatni wolni ludzie na tej planecie i wiekszosc z nich wcale nie chce naszej pomocy. dopoki nie maja w posiadaniu surowcow to swiat im nie zawraca gitary i pozwala zyc testujac sobie na nich np szczepionki poprzez wszelkiej masci fundacje. cala rezta siedzi gleboko w systemie i nie ma pojecia czym byla kiedys wolnosc czlowieka bo w zyciu takiego nie widziala.

ocenił(a) film na 7
ssijto

Ej, no ale Ciebie chyba siłą żaden nadzorca do klawiatury nie przykuł, żebyś zniewolony musiał się na Filmwebie na temat rozrywkowych filmów przekomarzać? Bo Ci „wolni ludzie” to nie mają takich problemów jak rozumienie treści „Elizjum”, tylko problem co do ust włożyć i skąd wziąć wodę do picia. I to dlatego oni co i rusz szturmują granice „zniewolonego” świata.

Franco_fan

Większość z tych biednych i uciskanych uchodźców z Afryki to zwykłe dzikusy, nie mające poszanowania dla ludzkiego życia. W swoim własnym kraju zrobili syf więc jadą do Europy gdzie też robią syf. Patrzysz na świat przez różowe okulary, ale rzeczywistość jest jaka jest. Mam pomysł, jak tak bardzo żałujesz tych uchodźców z Afryki przyjmij sobie jednego albo kilku pod swój własny dach, szybko zmienisz zdanie. Jest takie przysłowie: "Nikt nie jest rasistą dopóki nie spotka na swej drodze cygana".

Danio31b

No, ale teraz jak już bogacze obejrzeli se ten film, to wezmą se to do serca i nie postąpią tak. W razie czego.

ocenił(a) film na 4
czoper62

Nie robią co chcą i sa w tym coraz skuteczniejsi

Danio31b

e tam, nie dadzą zdychać z głodu bo byłby bunt. Dadzą minimalną globalną pensję, równą ok 800 $ i będzie git. Wszystko do tego zmierza, a i depopulacja im naturalnie zaczyna powoli wychodzić i ujednolicenie religii. Będzie ok

ocenił(a) film na 7
Danio31b

W samo sedno inaczej strzał w 10.

ocenił(a) film na 8
Danio31b

Podobnie mi się skojarzył ten film teraz - w związku z obecną sytuacją "pandemii", i Nowym Porządkiem Świata. W filmie nie ma wiele na temat depopulacji, ale reszta zdaje się nabierać takiego kształtu - z rządem światowym na czele...

Danio31b

co zyskali biedni na Ziemi? nic. dłuższe cierpienie. na elizjum zamieszkały nowe świnie. tym razem komunistyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones