PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8337}

Omen III: Ostatnie starcie

The Final Conflict
6,3 13 885
ocen
6,3 10 1 13885
6,0 7
ocen krytyków
Omen III: Ostatnie starcie
powrót do forum filmu Omen III: Ostatnie starcie

Słabo

ocenił(a) film na 4

Podczas seansu nie raz oglądałem brud pod paznokciami z nudów. Pierwsza czesc jest absolutnym klasykiem ktory trzeba znac. Dwójke mozna obejrzec stoi na wysokim poziomie zaraz obok jedynki. Natomiast trójka to juz smiech na sali. Nie powiem bylo kilka wymyslnych smierci i niezlych ujec ale caly film jest po prostu nudny. Cała historia wogole mnie nie interesowała wydaje sie naciagana jak guma. To co jescze mnie denerwowało to, to ze w dwojce zrobili z Damiana istna maszyne do zabijania co wydawalo sie ze bedzie to kontynuowane, tymczasem po jakis 20 latach chlopak zdazyl sie dorobic prezesa w firmie z jego nazwiskiem. Myslalem ze do tego czasu to on juz bedzie prezydentem i powoli zacznie wojny wywoływać, a tymczasem dostałem historie o trzydziestolatku ktory szczytem w jego karierze jest abasador w Anglii. Co musze pochwalic to zakonczenie. To musiało sie tak skończyć bo jak by dalej bylo ciagniete to by coraz wieksze kicze i naciagactwa wychodzily.

ocenił(a) film na 1
Kuras022

To nie widziałeś jeszcze "Omen IV: Przebudzenie".

ocenił(a) film na 4
Shiloh

Chyba sobie podaruje ta część ;).

ocenił(a) film na 1
Kuras022

I słusznie, ale polecam remake. Spokojna "siódemka" (w mojej skali ocen - więcej niż średni, mniej niż dobry).

ocenił(a) film na 8
Shiloh

Omen III jest świetny, nie wiem co Wam się w nim nie podoba, IV to już lipa była.....

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Widziałem Omen 4 i doceniany te część, d nie urywa najlepszą scena jak Damien posłał psy myśliwskie na zabójcę muzyka grozy a psy w wymiarze Psi i machaja ogonami i szukały chyba psiego zarcia na drodze, usmiałem się zdrowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones