PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856136}
6,2 17 999
ocen
6,2 10 1 17999
6,3 35
ocen krytyków
Spencer
powrót do forum filmu Spencer

Wenecja

ocenił(a) film na 8

Film dostał trzy minutowe owacje na stojąco na festiwalu, zapowiada się bardzo dobrze. I kto wie, może będzie pierwsza nominacje dla Kstew do Oscara :)

Kalimdor

Ja już widzę jak hejterzy będą mieli ból dupy jeśli ona faktycznie wygrałaby tego oscara jak to wiele krytyków już przewiduje będzie ta sama fala hejtu co z Jennifer Lawrence

zona_modna

był hejt na Jennifer? umknęło mi zupełnie,. Co do Kryśki, była drewniana, ale się mocno rozwinęła dziewczyna, no i ten zaczepny podbródek tak co niektórych irytuje :)

piciu6

Raczej otwarte usta.
No ale Robert Pattison też się bardzo rozwinął.

Kalimdor

Nie wiem czy 3 minutowe owacje to jest coś czym można się chwalić. Tam to i do 7-9 minut potrafią trwać oklaski :)

ocenił(a) film na 8
Patianna

Do czego to doszło, żeby najwyższy rodzaj uznania dla artystów sprowadzać do niewartego uwagi, jeśli nie trwał za długo... ;)

delicatepl

Na festiwalach takiej rangi jak Wenecja czy Cannes jest więcej artystów i filmowców niż "zwykłych widzów", a to jest środowisko wzajemnej adoracji. Oklaski są bo inaczej nie wypada. Jeszcze nie słyszałam, żeby jakiś rezyser powiedział podczas wywiadów festiwalowych, że mu się któryś z wystawianych filmów nie podobał.

ocenił(a) film na 8
Patianna

Mogą, ale nie muszą :)

ocenił(a) film na 7
Kalimdor

Nominacja do Oscara Kristen ma jak w banku ;) , a i na samą statuetkę ma wysokie szanse - Hollywood lubi dawać Oscara za takie role, zwłaszcza w ostatnich latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones