PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814582}
5,6 544
oceny
5,6 10 1 544
Tygrysy się nie boją
powrót do forum filmu Tygrysy się nie boją

Naprawdę chciałem mu dać ocenę co najmniej cztery No ale nie mogłem film jest totalnie porąbany,dialogi teksty muzyka ujęcia kamerą bez sensu jak takie coś można nakręcić nieporozumienie jeszcze ta ocena ha ha ha śmieszne kto to ocenia?
naprawdę bardzo kiepskiej bardzo słaby film nawet nie warto marnować czasu ...
Opis na dużo mocniejszym i7 poziomie jak ten film

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

A zanim włączyłeś 'Play' czego się spodziewałeś?

Lukas_Art

Film jak z opisu na dobrym poziomie A tu okazało się że przeciętne kino hiszpańskie...

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

Nie ma to jak uzyskać konkretną odpowiedź na konkretne pytanie.

Lukas_Art

Spójrz na jego zdjęcie. Chłopczyk z Sochaczywa chciałby być kinomanem.

ewacasandra

To wybitny typek, co bierze się za jakieś uniwersum, zaczyna oglądać od ostatniej, najnowszej części (np. "Halloween", "Blair Witch"), a potem wyzywa, że twórcy filmu są głupi, film jest głupi, a on go nie rozumie ;). No i już prawdziwy hit - sięganie za produkcję found footage, nie wiedząc, co to found footage i narzekanie, że film amatorski, co za debil to nakręcił itp. Z 15 osób może mu tłumaczyć, że to taka konwencja, imitująca nagranie z ręki i, że taka była część pierwsza, bo to chwyt marketingowy, a ten dalej "nie znacie się na kinie" itp. :D. Bo Google i Wikipedia boli :D. Zapoznanie się z oryginałem i jego historią również boli. W innych przypadkach też skrajna nieznajomość tematu i wyzywanie internautów, którzy zwrócą mu uwagę, że wypisuje totalne brednie.

ocenił(a) film na 9
xxxfilmen

To jest film meksykański ignorancie i przedstawia bardzo aktualny problem tysięcy dzieci na terenie tego państwa.

ocenił(a) film na 6
mrocznapszczola666

A ja powiem tak.Film niezły ale na pewno nie zaliczył bym go w kategorii horror.bardziej jako dramat połączony z fikcja.

ocenił(a) film na 8
xxxfilmen

Co Ty za bzdury wypisujesz..."film jest totalnie porąbany(????), dialogi teksty, muzyka, ujęcia kamerą bez sensu (???)" Co to w ogóle za bełkot ? To ma być opinia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones