Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster
napruto

zgadzam się w 100%, aktorką jest niepowtarzalną

napruto

Moim zdaniem obok Meryl Streep największa aktorka wszechczasów, a co do brzydkiej dziewczyny to się nie zgadzam bo mnie się podoba.

napruto

Ma ładne, delikatne rysy. Moim zdaniem ładna :D
A aktorka znakomita.

napruto

Dla mnie ładna. I love Jodie <3

napruto

Żadna kobieta nie jest brzydka... brzydka to może być klatka schodowa. Kobieta co najwyżej nietypowa...

patrykDJ2009

Ano sorry, źle to ująłem. Bardziej nie najpiękniejsza, lub nie w moim guście.

napruto

A ja bym wyruchał, aż by kwiczała :) I weź tu panie nie wierz w gusta i guściki. :D

napruto

Stary, jeżeli twoim zdaniem Jodie jest brzydka to ty pewnie chodzisz z workiem na głowie...

Irry

Gość nie poznał by ładnej kobiety , nawet jak by jej się z nią głowami na chodniku zderzył ;-) :-))

napruto

brzydka ona nie jest, ale do piękności tez nie nalezy. kij z wyglądem. nie oceniam jej, ponieważ zbyt mało filmów obejrzałam.. ale przed chwilą obejrzałam trailer "Planu doskonałego" i zakochałam się w jej głosie. idealny! dziwię się, że nie dubbinguje żadnych gier i bajek, bo byłaby to przyjemność dla uszu. :)

agula_131

W takim razie polecam "The Brave One". Ten głos kiedy prowadzi audycję radiową. Fantastyczny.

napruto

Jeśli chodzi o urodę, to kwestia gustu, mnie się ona nie podoba.
Może i jest dobrą aktorką, ale ma w sobie coś, co mnie denerwuje. Ciągle strzela te same miny, dziwnie porusza ustami, jakby miała jakiś tik. W każdym filmie taki sam.
A prawda jest taka, że chyba po prostu nie darze jej sympatią, więc moja ocena zawsze będzie subiektywna :)

napruto

Tutaj raczej homofoby zaniżają ocenę.

użytkownik usunięty
neo_angin

kolejny mądry się znalazł. heterofob i naturofob. leczyć swoje lęki w poradni ideologicznej dla jedyniesłuszniemyslących a nie zaśmiecać bzdurami forum filowego.

Jak napisałem prawdę. Wystarczy poczytać jakiekolwiek forum na fw żeby stwierdzić że ludzie nie oceniają gry aktorskiej tylko ideologię lub wygląd. Zresztą wystarczy Forum Polańskiego żeby stwierdzić że koleś nie jest oceniany za reżyserię tylko za to że rzekomo zgwałcił nastolatkę.

użytkownik usunięty
neo_angin

skoro ktoś ocenie nierzetelnie i nierzeczowo, to nie powinno prowadzić do kolejnego nierzeczowego podejścia. zresztą po co te uogólnienia, nic nie warte. jak chcesz z czymś dyskutować to dyskutuj z konkretna opinią a nie wpisuj takich generalizacji, w dodatku posługując się ideologiczną neomową. nie ma czegoś takiego jak homofobia. jak rozumieć zdania o formie tutaj (raczej czyli nie pewne) homofoby zaniżają ocenę. Wszystkie? Niektóre homofoby? Zawsze? Niekiedy? Cóż to jest warte? To nie zdanie o zjawisku, to ekspresja uczuć i postaw. Kogoś nie lubisz i dajesz temu wyraz, bo na pewno nie informujesz o J.Foster. Pozdrawiam.

neo_angin

Racja. A za gwałt to ja ocenę mu zawyżyć mogę xD

użytkownik usunięty
napruto

e tam brzydka dziewczyna. piękna kobieta i tyle. a ze nie przypomina słodkich lasek to tylko jej zaleta.

napruto

a mnie sie ona podoba. Ma w sobie te slynne "cos". Do tego talentu aktorskiego nie mozna jej odmowic. Jest swietna.

napruto

Jedna z piękniejszych aktorek! Wybitnie naturalna... I jedna z lepszych aktorek świata. Uwielbiam ją!

napruto

Brzydka? Radzę obejrzeć film "Anna i król" i fakt, wyglądala tam no po prostu fatalnie! ;] Jodie jest świetna, charakterystyczna i jak dla mnie naprawdę ładna

napruto

Jak dla mnie jest piękna, charakterystyczne rysy twarzy.

napruto

Taka brzydka wcale nie jest, choć trochę mało kobieca. Z wyglądu nawet ładna. Ale aktorka rzeczywiście znakomita, nic dodać, nic ująć.

użytkownik usunięty
napruto

Ale zauważ jak nisko w rankingu - dwa Oskary na koncie, ale ludzie nie umiejętności oceniają ;-)

za "Nell" się należał.MISTRZOSTWO!

użytkownik usunięty
napruto

Powinno być: Bardzo ładna dziewczyna ;)
Jest ładna i jest niesamowita. Jedna z moich najukochańszych aktorek :D

Hehehe,beka.Ty do napruto,a powiadomienie do mnie.Żywe cyrki ostatnio:))

użytkownik usunięty
Deppomaniaczka

Sero? npo i co ten filmweb wyprawia xD

czy to była ironia?
mam nadzieje,że nie)

użytkownik usunięty
Deppomaniaczka

Nie - rozbawienie :D

ok...bo wiesz,tu różne pustaki się przewijają,z róznym tokiem myślenia,co owocuje przelewaniem głupot na fw<śmiech>

użytkownik usunięty
Deppomaniaczka

Jak się lubi Jodie Foster to raczej ma się dobry tok myślenia ;)
Poza tym racja - czasem to istny koszmar ;)

to nie była aluzja do Ciebie.Po prostu czasem ręce opadaja

napruto

Brzydka?
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

napruto

Dziwie się właśnie że w filmach grała piękną kobietę.. Brzydka nie jest, ale piękna na pewno nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones