Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

http://www.youtube.com/watch?v=efYg0vQyPGA

Mr_Krytyk

i co to zmienia ? dalej jest świetną aktorką...

mckk

ale co ma zmieniac? bardzo ja lubie, i podobala mi sie jej przemowa.

Mr_Krytyk

Myślałem, że chodziło ci o to, że przyznała się na gali do homoseksualizmu.

mckk

ale sie nie przyznala :D nie do konca przynajmniej :D hehe Bardzo fajnie zalatwila ta sprawe.

Tym synom powie kto jest ojcem jak beda mieli 21 lat...

Mr_Krytyk

Jak to się nie przyznała jak przyznała.

_Renee_

No nie co do slowa "yes, im a lesbian" tylko najpierw powiedziala "sorry if you expected some kind of big coming out speech" (lub cos w tym stylu nie pamietam" pozniej wspomniala jak juz dawno powiedziala swojej rodzinie i najblizszym znajomym, pozniej Peoples Magazine byl tytul "Yep, Im Gay" - w pewnym sensie przyznala sie.

Mr_Krytyk

No właśnie - po tych pierwszych słowach powiedziała, że nie musi robić coming outu, bo zrobiła go już dawno, i nie kryła tego przed ludźmi, których znała - i od tego przeszła do krytyki mediów które nie zostawiają miejsca na prywatność.

Nie było słów "jestem lesbijką", ale w tym kontekście "coming out" mógł dotyczyć jedynie bycia lesbijką, bo tylko o tym się co do niej "plotkowało".

_Renee_

To oczywiste. Przyznała się. Nie musi używać dosłownych słów w stylu "I'm a lesbian", by było wiadome, że nią jest. Każdy człowiek nie mający zespołu Aspergera mógł się domyślić. Zwłaszcza, że coming-out oznacza nic innego jak tylko ujawnienie własnej (odmiennej) orientacji. Dobry moment sobie wybrała na oficjalne wyjście z szafy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones