Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster
Anaissa

"Nell".

JF "zrobiła" ten film.

Anaissa

Kontakt.

Lu_0

Guruje oczywiscie "Milczenie owiec", "Oskrażeni", oraz "Odważna". Jodie wedlug mnie jest niezastapiona. Nawet w produkcjach nizszej pulki np. "Rzeź" zagrala bezblednie... a do tego jest super kobieta, naturalna i ma nienaganna urode. Dla mnie bomba!

aniusia_1999

Powinnam powiedzieć "Milczenie owiec", ale uwielbiam ją w filmie "Kontakt".

samotnia

Mi chyba najbardziej "Nell", ale na pochwałe zasluguje "Rzeź".

Anaissa

Milczenie owiec,Odważna,Azyl.

Anaissa

Mnie urzekła w Anna i Król.

Anaissa

Ja zaś już od ponad 35-ciu lat jestem jej fanem za rolę w "Taksówkarzu". Miała wtedy niespełna ...14 lat! Od tamtego czasu rozwijała swój aktorski warsztat, i dziś nie jestem w stanie zdecydować się na wybranie jednej- najlepszej roli. Każda z wymienionych powyżej jest jedyna w swoim rodzaju. I napiszę tak: "każda jest... NAJLEPSZA". :)

exces

mnie również bardzo podobała się jej rola w Taksówkarzu ale tak jak zagrała w "Oskarżeni" to było mistrzostwo

Robson666r

Dla mnie Nell :)

Anaissa

dla mnie genialna i najlepsza jej rola w Milczeniu Owiec, ale jako mloda dziewczyna naprawde dobrze zagrala w Taksowkarzu wkoncu to jej pierwsza wielka rola ; D

Anaissa

Przywłaszczyła mnie po 'Kontakcie'. Mistrzostwo.

Anaissa

Według mnie genialna była w Kontakcie. Ta mimika twarzy i wyrażane emocje po prostu rewelacja.

Anaissa

- "The Silence of the Lambs" (1991)
- "The Accused" (1988)

Anaissa

Kontakt

Anaissa

Milczenie Owiec oraz... Maverick :P to chyba jej jedyna rola komediowa. Wypadła świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones