Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

Jodie

użytkownik usunięty

Dla Jodie Foster mogłabym nawet zmienić orientację ;p
A Wy? ;>

użytkownik usunięty

a dla mnie?

użytkownik usunięty

nie wiem jak wyglądasz i jaka jesteś ;p

zdecydowanie jest bardzo ładną kobietą :D

kapitandrzeksparou

Tzn. hmm..... mnie jej orientacja w ogóle nie obchodzi, zresztą to bardzo durny wątek. Co kogo to obchodzi co myslisz na tematy niezwiązany z filmem. Idź se na inne forum :)
Wracająć do Jodie to jejuuu 50lat w życiu bym nie pomyślał, dla mnie jest świetną aktorką, z ogromnym dorobkiem uwielbiam Nell, Oskarżeni, Milczenie Owiec, ostatnio u Polańskiego, w Taksówkarzu... wybitna aktorka!

prix22

Tutaj nie mowa o JEJ orientacji, tylko o jej urodzie.

kurczę, a nie wygląda na lesbijkę ! :)

KristenStewart

Od dawna wiadomo było, że jest les, ale nie mówiła tego otwarcie. KristenStewart myślisz, że każda lesbijka wygląda jak chłop ? Popatrz na Portię de Rossi :)

użytkownik usunięty
_Mika_a

Portia di Rossi jest BARDZO kobieca ;>

Portia di Rossi jest śliczna :D

_Mika_a

Śliczna? Przecież ona nie ma cycków.

cotypowiesz

Ah tak, bo przecież nie ma cycków = nie jest śliczna. Oczywiście.

użytkownik usunięty
cotypowiesz

Ma i to bardzo ładne

_Mika_a

nie, oczywiście, że nie.
właśnie oto chodzi. że lesbijka wygląda jak facet albo jest piękna i super kobieca... :D

KristenStewart

Lesbijka wygląda jak każda inna dziewczyna/kobieta.

_Mika_a

to popatrz na partnerkę de Rossi, która ubiorem kreuje się na chłopa

geno1916

geno1916 ale ja mówię o tym, że nie każda lesbijka wygląda jak facet i podaję przykład. Nie mówię o Ellen. Czytaj uważniej :)

geno1916

ubior to jedno...Ellen wyglada bardzo ladnie. Niejedna kobieta hetero ubiera sie mesko...nie ma to nic wspolnego z orientacja.

KristenStewart

A z kolei Kristen Stewart nie jest lesbijką. Patrz jak te pozory potrafią mylić.

_Renee_

a co ma do tego Kristen Stewart?

_Renee_

no właśnie, co? Przecież ona na les nie wygląda.

_Mika_a

Odpowiedz mi na jedno pytanie - jak wygląda lesbijka? Jak się "wygląda na les"?

_Mika_a

Były podejrzenia co do tego, że jest lesbijką. Ale trzeba mieć gejdar (czy tam lesdar) aby wiedzieć o co chodzi. No cóż, być może jest bi.

Nie musi bo jest les!

Ja nie muszę dla niej zmieniać orientacji. :]
Właśnie obejrzałam całą ceremonię Złotych Globów, jej przemowa była najlepszą tego wieczoru, kocham ją za nią.

kangaroo94

A ona by nie musiała ! :))

kangaroo94

A ja przegapiłam tę niecodzienną okazję obejrzenia na żywo relacji Złotych Globów z Jodie w roli głównej.

Przypominasz mi koleżankę z liceum, wtedy leciał serial "Cień anioła" i powiedziała mi coś podobnego, z tym, że miała na myśli Jessicę Albę :)

Ja też dla niej mógłbym zmienić xD

a ja uwielbiam Jodi za to, że ma równo pod sufitem, nie wplątuje się w żadne skandale, żeby tylko było o niej głośno, może grać w jednym filmie na 10 lat a i tak wiadomo, że to będzie mistrzostwo...ona jest klasą samą w sobie i to jest moja ulubiona aktorka...nic więcej chyba nie trzeba pisać :D

Ja dla niej musiałbym zmienić płeć :-P

Jak najbardziej, bez zastanowienia! :D

w "elizjum" wyglada niesamowicie...hot:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones