Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

Pytam z ciekawosci bo sa to moje dwie ulubione aktorki, choc ja jednak minimalnie wole Michelle i to nie za to ze jest ladniejsza ale za to ze jest bardziej wszechstronna. Mimio iz nie ma na koncie jeszcze oscara (co uwazam za blad akademi poniewaz jak wiele znawcow kina sadzi ze przeszkodzil jej w tym wyglad) uwazam ze dysponjuje wiekszym warsztaem aktorskim. Ale Jodie tez bardzo cenie.

dragon384

Tez sa to moje ulubione aktorki i tez wole pfeiffer ale to dlatego ze nadaje sie do kazdej roli bezwzgledu na to czy gra w komedi horrorze czy gra czarny charakter czy tez gra w musicalu, natomiast foster jest genialna w swoich rolach, ale wydaje mi sie ze nie z kazda rola by sobie poradzila, a mysle tak dlatego ze zagrala wiele postaci do siebie podobnych (przynajmniej takie odnosze wrazenie). A poza tym dawno juz nie zagrala w dobrym filmie a michelle mysle ze dopiero sie rozkreca i jescze bedzie miala niejedna szanse na zdobycie oskara, tym bardziej ze po dlugiej przerwie powrocila jakas swiezsza.

k_manki

Wole tez michelle pfeiffer ale uwazam ze nie ma szczescia do ról a zyciowa rola jeszcze przed nia. A jodie lubie tylko w taksowkarzu, a w innych filmach gra jakos tak drewnianie. Szkoda ze michelle odrzucila role w milczeniu owiec, bo mysle ze poradzilaby sobie lepiej. W tym filmie moim zdaniem na uznanie zasluguje tylko hopkins.

dragon384

Wole michelle a jodie to szczerze mowiac jakos nie lubie. Moze i jest dobra ale po prostu filmy z michelle bardziej mi sie podobaja.

luksejg

Według mnie Foster zdecydowanie! Michelle ma według mnie jedynie fascynującą urodę.

dragon384

Jako aktorki stawiam je na rowni choc foster miala wiecej szczescia przy doborze rol, ale pfeiffer tez w swoich rolach swietnie sobie radzi,czyli jesli chodzi o aktorstwo to jest 1:1. Pozostaje jeszcze osobowosc i wyglad, a tu bezsprzecznie michelle wygrywa zatem 3:1 dla michelle i to wlasnie ja wole.

dragon384

lubię obie, ale Michelle bardziej magnetyzuje swoją osobą i sposobem, w jaki się wczuwa w role, myślę, że jest też bardziej wszechstronna. Jodie głównie jest znana z ról silnych, zdeterminowanych kobiet. Michelle grała przeróżne role i to przemawia na Jej korzyść.

dragon384

Wedlug mnie Foster gra podobnie we wszystkich filmach, przynajmniej takie odnosze wrazenie no ale wiekszosc uwaza ja za dobra aktorke. A Pfeiffer lubie za wszystko. Jak okaze sie ze zagrala w badziewnym filmie to warto ten film zobaczyc zewzgledu na nia.

luksejg

na szczescie ma na swoim koncie takich filmow malo a roli slabej nie ma wcale

luksejg

Jodie..................... <za krótki>.

Kinomaniaczka_

Jodie zdecydowanie!!!

paciek

Ja wole jednak zdecydowanie michelle choc foster tez lubie.

dragon384

Osobiscie wole pfeiffer za to ze zawsze milo sie na nia patrzy bo gra tak lekko i przyjemnie, bez wysilku no i pieknie wyglada. Ale generalnie jest to rzecz gustu, bo talentu nie mozna odmowic ani jednej ani drugiej. Foster tez bardzo lubie i cenie, ale nie zawsze mi sie podoba na ekranie. Jest zdecydowanie lepsza w doborze rol co przemawia na jej korzysc, a jest to wazna cech aktorstwa. Jodie ma na swoim koncie role dzieki ktorym po zakonczeniu kariery bedzie zapamietana, a michelle procz catwoman takiej roli "jeszcze" nie ma, ale za to cala jej filmografia razem jest bardzo wartosciowa, poniewaz gra zawsze rowno na wysokim poziomie i co nawazniejsze bardzo wszechstronnie czego zax brakuje moim zdaniem foster.

dragon384

oczywiscie ze michelle pfeiffer

awdthil

a ja zdecydowanie Jodie Foster :)

dragon384

moze i foster zagrala w lepszych filmach, ale wedlug mnie nie jest lepsza aktorka od pfeiffer, choc na pewno tez nalezy do najlepszych aktorek

dragon384

Ja tam wolę Jodie Foster. Wybiera ciekawsze role. No i jest ładniejsza od Pfeiffer (nie taka laskowata :P).

Waclaw

Co do tego ze wybiera ciekawsze role to sie moge zgodzic, ale przez ostatnie lata tez nic ciekawego niepokazala (wg mnie), a staram sie ogladac jej wszystkie filmy, bo jest to jedna z moich ulubionych aktorek, natomiast mysle ze pfeiffer wlasnie nie jest laskowata, jest bardzo naturalna i nie jest jakąs seksbomą, a mimo to jest jedna z najpiekniejszych, jezeli nie najpiekniejszą kobietą na swiecie. A foster jesli chodzi o wyglad to mi sie nawet tez podoba (a przynajmniej kiedys, gdy byla mlodsza), ale nie bardziej od pfeiffer, ktora nadal jest piekna.

edek367

ale to kwestia gustu

dragon384

http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones