Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

heh ja nic nie mam do les ale sę zszokowałam :P pozdroo

super_nika

Był już taki temat, a tutaj chyba raczej powinniśmy patrzeć na jej aktorstwo, a nie na orientacje, bo to jej prywatna sprawa.

Psyche

prywatna, nie prywatna, ale jak jest już cos napisane na stronie o niej, to myślę, ze należałoby to bardziej uściślić/wyjaśnić, skoro jest niezrozumiałe; swoją drogą ja też sie nad tym zastanawiałam :/ pozdrawiam

MAYA_5

Tylko po co zakładać ten temat dwa razy i zastanawiać się czy Jodie jest lesbijką czy nie? Ja myślę, że jest, ale przecież stu procentową pewność ma tylko ona sama.

Psyche

Zgadzam się. Tutaj powinniśmy komentować jej grę, a nie prywatne decyzje o tym czy woli kobiety czy mężczyzn.

super_nika

Oczywiscie, ze jest lesbijka. Od lat to wiadomo.

fidelio

Dajcie spokój to wszystko wymyślili dziennikarze to wiadomo od lat...

ludwisiu

już od dawna sie mówiło że Jodi jest lesbijką

super_nika

Może i jest lesbijką .ale bardzo atrakcyjną :) ,ponadto niezłą aktorką .
Pozdrawiam.

PAWELCHMIELEWSKI

"Może i jest lesbijką .ale bardzo atrakcyjną"
lol ze lesbijka to od razu musi być nie atrakcyjna? bulszit!

Anouk_4

jakbym mogła mieć Jodie Foster to też bym była lesbijką

victoria_

Hehehe.

Ja z kolei nawet w takich okolicznościach nie stałbym się jednak heterykiem. :-(

Klee

o ale fajnie xD



PAWELCHMIELEWSKI

ja też chcę być tak atrakcyjną lesbijką :p

super_nika

jak dla mnie( mimo ze less nie jestem) jest zastara;), jest przdewszytskim bardzo utalentowana, genialna, inteligetna, doświadczona aktorka.jak zwykle poruszenie robi sie gdy jest mozliwoscia ze nie ktos zdolny nie jest hetero.beszczelna;)

super_nika

No, pewnie jest lesbijką, jak wyraźnie pisze, że jest związana z Cydney Bernard, ale skąd tych dwóch synów?!

Sate

z tego co słysząłm to było sztuczne zapłodnienie ale to tylko plotki bo aktorka na ten temat nie mówi

Bene

Drugie dziecko było wielką tajemnicą- Jodie nie chciała zdradzić tożsamości ojca. Gdy dziecko się urodziło zdradziła ,że "dawca" był anonimowy a dziecko bę dzie wychowywać ze swoja dziewczyną:D

Wg mnie Jodie w w sobie coś z les...

super_nika

No więc tak Jodie jest Les i to od dawna wiadomo... fakt poczatkowo była nagonka na nia i wiele innych osób, czytałam o tym w jej biografii i Jodie nie zaprzeczała wtedy ani nie potwierdzała tych faktów... Wiadomo, że jest lesbijką od ładnych kilku lat, pokazuje się publicznie z partnerkami (w sumie nie wiem czy to ciagle ta sama partnerka czy nie, bo mnie to akurat nie interesuje. Jodie o tym publicznie nie mówi, ale ona od dawna chroni swoja prywatność, tak samo z dziećmi, ma dwóch synów i każdego urodziła najzwyczajniej, obydwaj to metoda sztucznego zapłodnienia... Ja ja po części rozumiem, to, że ona jest osoba publiczną to nie znaczy, że jej zycie ma być zdominowane przez media itd. Jest jedną z nielicznych aktorek o której prasa pisała niewiele i burze były w sumie tylko apropo jej orientacji... niech chroni dzieci jak tylko może, przeciez jej prywatne życie ma sienijak do tego czym sie zajmuje i o czym tu powinniśmy pisać. Jest wybitnie uzdolnioną aktorką, jako jedna z nielicznych w młodym wieku grała w filmach francuskich sama mówiąc w tym jezyku i sama siebie dubbingując.....
Ja ja podziwiam, że pomimo tego co przeszła - bo nie było jej łatwo (zarówno odejście ojca, jak i zamachna Regana itd) jest świetna aktorka i zdołała odnieśc sykces. Jest jedną z zaledwie kilku aktorek dziecięcych, które odniosły sukces grając tezjako osoby dorosłe, a ten sukces jest tym wiekszy bo uchonorowany - nie tylko oscarami :)

heyusia

Mam prośbę, możesz mi podać stronę z biografią jodie, którą czytałaś? Nie żebym Ci nie wierzyła, tylko chcę przeczytać jej biografię. Po prostu, to moja ulubiona aktorka, rozumiesz :)

użytkownik usunięty
super_nika

Ahh...jak dla mnie jeżeli jest lesbijką to bardzo fajną :)

super_nika

Według mnie to ona może sobie być zoo-nekro-filką czy co tam jeszcze wymyślicie, i tak jest jedną z najlepsiejszych aktorek na tym łez padole. A co robi w swoim domku to jej prywatna sprawa i nikomu nic do tego.

Prorok_Lebioda

"zoo-nekro-filką"? ale zrobiłeś porównanie. jesteś kolejną osobą która uważa homoseksualizm za jedno ze zboczeń?

michi468

Nie jestem żadną "kolejną osobą". A do homoseksualistów mam stosunek ambiwalentny. Termin "zboczenie" też jest bardzo śliski, dla mnie zboczeńcem może być np. fan discopolo, a dla takiego człowieka to ja byłbym "zboczeńcem". Szanujmy się nawzajem ponad podziałami i... chyba wystarczy.

użytkownik usunięty
michi468

nie no po prostu ma w dupie co robia i jakie sa prywatnie gwiazdy.
On sie tak jak wy nieemoconuje byle bzdurami, tylko docenia dorobek artystyczny pani Foster.

Proponuje rowniez, aby sfrustrowane nastolatki, dawaly upust swoim kompleksom, gdzie indziej, a nie tworzyly wpisy na forach internetowych w celu wmowienia innym uzytkownikom zlych intencji, aby w ten sposob podbudowac swoje ego i pochwalic sie elokwencją... ja jakos nie mialam problemu ze zrozumieniem intencji wypowiedzi uzytkownika powyzej

super_nika

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/showbiz/showbiznews.html?in_artic le_id=501256&in_page_id=1773


i wszystko jasne:]


Tylko czy to coś zmienia? jeśli tak to wyłącznie na plus :)

super_nika

...hahaha kto w ogóle wymyslił ten temat??? i co z tego że jest lesbijką?? a jest nią bo się przyznała do tego otwarcie że żyje z kobietą:) naprawde temat DNO i bezsensu a tylko dlatego bo patrząc na jej role np. w Planie Lotu nie oglądałem całego filmu myśląc "tak to jest ta lesbijka" tylko zachwycałem się jej grą:):) to jest jej prywatna sprawa a i zrozumiałe jest że w naszym kraju ktoś zwraca na to uwagę bo nasz kraj jest bardzooo "zacofany" 30 lat za murzynami hehehe

super_nika

Skoro "nic nie masz do les" to czy mogłabyś podać jeden, racjonalny powód, dlaczego cię to zszokowało? Homoseksualizm ogólnie budzi w tobie szok i zdziwienie, czy tylko wtedy, gdy chodzi o sławne osobistości?? Bo przecież "ogólnie to homoseksualizm niech sobie istnieje, nic do niego nie mam...ale żeby jakaś sławna osoba była lesbijką??? Toż to niesłychane!!!"
Takie podejście sugeruje tylko, że, owszem, nie masz nic do les, jeśli są zwyczajnymi ludźmi- tak jakby homoseksualizm dotyczył tylko ludzi "gorszych" (dla sprostowania- nie jest to moje zdanie)

Cóż, taki kraj...Długo jeszcze trzeba pewnie poczekać zanim w Polsce ktoś okaże obojętność w stosunku do faktu o czyjejś odmiennej orientacji(w ogóle o jakiejkolwiek odmienności)

użytkownik usunięty
UnsweetenedCoffee

Nie po prostu, skarbie, budzi to w ludziach szok, bo maja przed oczami pewien stereotypowy obraz ludzi o innej orientacji seksualnej, do ktorego pani Foster slabo pasuje.

Jak kazdy stereotyp ow obraz jest nie zawsze sluszny, ale jednak czasem lub nawet czesto prawdziwy.

Wezmy np. takiego geja (a znam bardzo wielu gejow). Tak na moje oko 75-80% wykazuje cechy zniewiescienia... no niby to stereotyp, ale jednak dla w wielu przypadkach okazuje sie sluszny.

Co do lesbijek istnieje streotyp, ze to, brzydko i dosadnie (za co bardzo przepraszam) ujmujac: "babochlopy" lub "aseksualne feministki". Sprawdza sie to wg mnie w ok. 30-40% przypadkow, przy czym zaznaczam, ze wiekszosc lesbijek, ktore spotkalam w swoim zyciu, byly tak na parwde biseksulane...
Co by nie powiedziec, takie stereotypy, czy sluszne czy niesluszne, funkcjonuja I TO W KAZDYM SPOLECZENSTWIE, co ABSOLUTNIE nie oznacza zadnego zlego nastawienia dla osob o innej orientacji.

@Unsweetedcofee, takas madra to prosze wymien mi kraj, w ktorym informacje o homoseksualnej orientacji znanych osob nie traktuje sie jak sensacyjki! No dawaj skoro takas madra!

użytkownik usunięty
super_nika

I co z tego? Będziesz spać z nią kiedyś, że się tak zaszokowałaś? Ona nawet nigdy o Tobie nie usłyszy.

Pewnie Twoja rodzina wykazuje małe zainteresowanie Tobą albo takie, które Tobie nie wystarcza, że takie rzeczy piszesz.

super_nika

Boshe! ludzie, żal mi was! robicie sensację z niczego. jest lesbijką i co w związku z tym? nie wywołuje skandali, tylko spokojnie sobie żyje. jest boska!
PS. ja nie jestem les, ale chętnie bym ją pocałowała. ;)

SatineNic

Jakie to ma w ogóle znaczenie? Orientacja seksualna nie determinuje tego co człowiek sobą prezentuje. Tak jak wśród osób heteroseksualnych są ludzie mniej lub bardziej wartościowi, tak i wśród homoseksualistów. Atrakcyjność fizyczna nie ma związku z orientacją. Na jedno i na drugie nie mamy wpływu.

użytkownik usunięty
miss_russ

A ktos tu cos wspominal o atrakcyjnosci fizycznej??

Chodzi mi o to, że stereotyp przedstawia lesbijki jako nieatrakcyjne kobiety, których żaden facet nie chciał :) A to bzdura bo orientacja nie ma nic wspólnego z urodą.

użytkownik usunięty
miss_russ

no nie ma z uroda, ale z dbaniem o siebie i "stylem bycia" jak najbardziej. Wiekszosc facetow nie lubi dziewczyn obcietych na krotko (w stylu Szczuki... a przecie Szczuka jest calkiem ladna kobieta), albo chlopczyc, koniecznie podkreslajacych meskie cechy urody.

Owszem zgadza sie, ze dla wiekszosci lesbijek ten stereotyp jest niesluszny (jest nawet czesto wrecz odwrotnie...mam pare takich kolezanek co faceci umarliby dla nich za jedna noc), ale i tak na moje oko sprawdza sie gdzies w ok. 20% (przynajmniej w Polsce)... w koncu zaden streotyp jednak nie bierze sie z nikad

użytkownik usunięty
super_nika

ejj, co wy tu piszecie?? taka aktorka jak Foster lesbijką?? jakieś zapłodnienia invitro??? że niby jej dzieci mają dwie mamy>??

ja mam coś do les, homo, bi, tri, tetra itd. bo to ohydne, chore i tyle/ więc nie jestem politycznie poprawny, trudno, ale jaka jest prawda z Jodie???

Jest lesbijką, get over it.

o młodzieży wszechpolska!!! wy jesteście chorzy na brak tolerancji!!! to dopiero wymaga leczenia. i proszę ni robić afery z czyjejś orientacji. dla mnie to jest normalne. i pewnie jest normalne dla każdego, kto został wychowany na tolerancyjnego człowieka i kto ma wielu różnych znajomych. nie mówię tu tylko o orientacji seksualnej, ale też o kolorze skóry, czy wyznawanej religii. wszystkich należy szanować, bo jak ktoś jest inny, to nie znaczy, że jest gorszy. takie myślenie jest głupie! a Jodie jest świetną aktorką i wspaniałą kobietą. to się liczy!

użytkownik usunięty
SatineNic

przeciez wiesz dobrze, ze tak na parwde nie o to im chodzi... mozesz sobie tak gadac, ze "wszystkich należy szanować, bo jak ktoś jest inny, to nie znaczy, że jest gorszy", a i tak dla takich jak on, bedzie to czcze gadanie...

Człowieku, bardzo ci współczuję! Cóż za wyjątkowo wąskie spojrzenie na świat... A z drugiej strony zazdroszczę, bo twoja wypowiedź oznacza, że miałeś szczęśliwe dzieciństwo. Ja natomiast wychowywałam się w domu dziecka i momentami w rodzinie zastępczej (nie narzekam, więc żeby nie było, że łzy wam tutaj wylewam ;)) i dużo bym wtedy dała, żeby takie dwie kochające mamy mnie wychowywały. A mogliby to nawet być tatusiowie! Ale to kochający ludzie, rodzina, więc zastanów się co wypisujesz!

KAŻDY, niezależnie od orientacji, jest takim samym człowiekiem. Może być tak samo wspaniałym człowiekiem, jak i skurwysynem do potęgi za przeproszeniem.

użytkownik usunięty
super_nika

Heh, o ile mi wiadomo, to z mężem była szczęśliwa. Więc jeśli już, to jest bi, nie homo :D

użytkownik usunięty

pardon, pomyliłam fora :D sorry wielkie :)

To mi się teraz podobało hehe!

hehehehe!!!
jeszcze takiej akcji nie widziałam.
spoko!!!

użytkownik usunięty
super_nika

Skoro tak, to, mmmm, chcę się z nią przespać. ^^

Niestety. pomyliłaś strony.
Tu nie swatamy lesbijek.

użytkownik usunięty
dominika342

Żarcioch, żarcioch? [<za krótki><za krótki><za krótki>]

Nie gadaj?!! A już widzisz Ci uwieżyłam ;pp

Stań w kolejce bo na pewno jest długa :)

miss_russ

Ano.... [zażóżowiła się]

super_nika

O nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! Jodie lesbijką?! To nie może być prawda! To straszne!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones