Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

Ta aktorka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przyznam, że widziałam ją tylko w jednym filmie ale była fenomenalna, urzekła mnie swoim talentem. Nie mogę się doczekać aż zobaczę więcej. Jest świetna.

aczkolwieczka

Bardzo lubię tę aktorkę. Widziałam ją w kilku filmach. We wszystkich grała na dobrym poziomie, ale wczoraj w końcu udało mi się obejrzeć "Oskarżonych" i uważam, że to jej najlepsza rola, dużo lepsza niż w "Milczeniu owiec" (za którą również otrzymała Oscara). Sam film warty zobaczenia nie tylko ze względu na wspaniałą kreację pani Foster.

Repartee

Polecam "Nell". Sam film słaby i przewidywalny, ale rola Jodie - fenomenalna! Ze wszystkich filmów Foster, które dotąd obejrzałam, ta kreacja jest zdecydowanie najlepsza.

aczkolwieczka

Wcale się nie dziwię. Według mnie Jodie jest jedną z najzdolniejszych żyjących aktorek. Jeszcze nie widziałam jej słabej roli, nawet w słabszym filmie potrafi się wybić ponad przeciętność i pokazać, że jest Aktorką przez duże A.

aczkolwieczka

Ja jej nie lubię, ale jako aktorka faktycznie zawsze się sprawdza. Czy to komedia czy thriller.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones