Kelly McGillis

Kelly Ann McGillis

7,8
3 898 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly McGillis

Jak grała w Top Gun z T. Cruisem, mimo 5 lat rożnicy, oboje wyglądali na ok 28-30 lat. Teraz Tomek wygląda na max 45, a ona 65-67.

TorcidaTiger

https://www.google.pl/search?gs_rn=17&gs_ri=psy-ab&tok=VzwIIZCiIO0jCeqO0RyY-w&cp =8&gs_id=w&xhr=t&q=kelly+mcgillis&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.48572450,d.Yms&biw=10 24&bih=677&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=FZHQUZuvIoamtAa t2oDwDg#facrc=_&imgdii=_&imgrc=0s8LCT4dpy1B9M%3A%3B4_1ZuUMnXKikyM%3Bhttp%253A%25 2F%252Fstatic.tvguide.com%252FMediaBin%252FContent%252F090427%252FNews%252FToday s_News_Our_Take%252F4_thurs%252F090430kelly-mcgillis1.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fw ww.tvguide.com%252Fcelebrities%252Fkelly-mcgillis%252Fnews%252F160318%3B210%3B30 5 hmm 56lat, no faktycznie kiepsko ,może te siwe włosy ją tak postarzają, w Top Gun była śliczna..

TorcidaTiger

Przepraszam za złego linka ,chodziło mi o te zdjęcia http://www.tvguide.com/celebrities/kelly-mcgillis/news/160318
moze przez te siwe włosy tak staro wygląda.

moniq60

Włosy też..ale ta twarz:/....jak ciotka Toma:) Przynajmniej się nie robi jak matka Slya. To genetyka-ktoś się szybciej starzeje a komuś młodośc sie przeciąga. Mam 2 starszych kolegów. Jeden ma 40,drugi 42. Ten pierwszy jest witalny,ciało jak 25 latek,twarz-26-30 latka. Moja żona jak sie dowiedziała, że ma 40 to nie mogła uwierzyć. Drugi z nich(42 lata) siwe włosy, łysieje, twarz nabrała pijackiej barwy purpury. Wygląda na 50. Między nimi 2 lata różnicy, a jakby 20.

TorcidaTiger

Pozostaje mi nadzieja, że nie zestarzeję się tak jak ona :)

TorcidaTiger

tez tak mam jak ten twoj witalny kolega, mam 33 ale wygladam na 24 :D Moge rwac malolaty :)

TorcidaTiger

Dokładnie to samo pomyślałam.
W Top Gun widać było różnicę wieku, ale delikatną, właśnie jakieś 5 lat, które faktycznie ich dzieliło.
Teraz natomiast wyglądają, jakby dzieliło ich 20-30 lat.

TorcidaTiger

Kurcze tez to zauwazylem, ogladalem wczoraj Oskarzeni z 1988, krecac ten film miala 29/30 lat a wygladala pod 40stke, nie bardzo rozumiem ten aspekt.

TorcidaTiger

Ale co, młodsza się przez to czujesz? Bo, Kelly McGillys, rocznik 1957, jest stara?
A jaka ma być? Weź dorośnij... Może zacznij od algebry (kosztem solarium i kosmetyczki)

Kocio

Młodsza to możesz być ty laluniu. Ja jestem młodSZY:) Nic nie wnosisz do rozmowy.

TorcidaTiger

Smutny jesteś...

Kocio

Ale prawdziwy:)

TorcidaTiger

Fakt. Niestety jest to efekt patrzenia z perspektywy Top Guna z 1986.
Pamiętam, że podobnego szoku doznałem jak zobaczyłem obecne zdjęcia Sharon Stone, a cały czas pamiętałem ją z Nagiego instynktu :)

kuba461

Prawda..

kuba461

Ta aktorka z "Miłość szmaragd i krokodyl" też się nieźle zapuściła. Chyba jest starsza od tej ale równy szok. W sumie chyba lepiej tak się starzeć niż jak matka stallonego, która już przypomina bardziej zombie niż starą kobietę.
Śmieszne jest to że coraz to młodsze kobiety ingerują w swoją twarz mając 20-30 lat. Moim zdaniem do 40-45 kobieta raczej nie musi się odmładzać.

penetrator1981

Tak, bo niektórzy się starzeją, a inni nie, bo albo geny, albo wiadomo co. Z jednej strony Kelly McGillis, Kathleen Turner, Hanna Schygulla, Isabella Rossellini i Brigitte Bardot, a z drugiej Sharon Stone, Meg Ryan, Sally Field, Jane Fonda i Sophia Loren. Znajdź 20 szczegółów...

użytkownik usunięty
TorcidaTiger

Niestety Cruise też się już sypać zaczął. Do pięćdziesiątki jeszcze to jakoś wygląda ale potem nie ma zmiłuj, zmieniasz się w dziadka albo babkę i nawet najlepsze geny nie pomogą. Mięcho musi zgnić jak jabłko na drzewie. Fajnie co?

To zobacz sobie Halle Berry.

TorcidaTiger

to samo sobie myślę...

TorcidaTiger

Tomek to w ogóle tam wygląda bardziej na 20, taki chłopaczek:)

Moniia

20 lat i kiedy nauczył się pilotowac?

TorcidaTiger

W sekcie jest i mlodnieje

juliette73

Lestat się nie starzeje

TorcidaTiger

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/35671432_10155719043803723_2999426 244073750528_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c99c60d02e91fd47c483e23650e8c125&oe=5BA6CFB7

pawelcu

scjentologia mu służy, nieźle go zakonserwowali ;P

TorcidaTiger

Komentarz nie na miejscu. Zapuściła się, bo w życiu została brutalnie zgwałcona i dwukrotnie napadnięta, przez wiele lat miała depresje i chodziła na odwyki. Pomyśl nie raz, a nie oceniasz książkę po okładce.

butryk_2

Dokładnie.

TorcidaTiger

Aktorka wiele przeszła,poza tym wydaje mi się że na coś choruje. Jeśli po gwałcie cierpiała na depresję,brała leki itp.to zapewne to wpłynęło na jej wygląd niestety.

Z artykułu na wp:"Pierwsze rozczarowanie przeżyła w 1981 roku, gdy zaledwie po dwóch latach rozpadło się jej małżeństwo z kolegą z Julliard, Boydem Blackiem. McGillis zamieszkała więc z jedną ze swoich koleżanek. W tym samym czasie została napadnięta na ulicy przez nieznajomego mężczyznę i sterroryzowana bronią. To wydarzenie wywołało u niej ogromną traumę.
Ale prawdziwa tragedia miała jeszcze nadejść. W lutym 1982 roku do jej mieszkania włamało się dwóch mężczyzn. Zaciągnęli McGillis do sypialni, gdzie brutalnie ją zgwałcili.
- Powiedzieli mi, że będą mnie bili, dopóki nie umrę – wspominała aktorka. - W tamtym momencie myślałam, że już po mnie.
McGillis wyznawała, że długo nie mogła się pozbierać po tym wydarzeniu.
- Przez kilka tygodni nie mogłam jeść ani spać. Miałam tiki nerwowe – opowiadała w jednym z wywiadów.

Przerażona, pogrążona w depresji, przestała o siebie dbać. Przytyła kilkanaście kilo, a pocieszenia szukała w alkoholu. Próbowała stworzyć normalny związek, ale twierdziła, że nie była w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie.

Wreszcie, w 1984 roku, zdecydowała się pójść na odwyk i na terapię.

- Zrozumiałam, że jeśli nic z tym nie zrobię, nie będę miała żadnej przyszłości – mówiła w „People”.

Lady_Kumiko

Jest różnica, między podejściem przedmiotowym, konsumpcyjnym, oceniającym człowieka jak rzecz do oglądania, użytku a pojmowaniem, że jest osobą, z historią, cierpieniem, słabością.

TorcidaTiger

Wygląda na swoje lata po prostu. Nie korzystała z dobrodziejstw skalpela i możliwe, że na coś choruje.

TorcidaTiger

Wycierpiała dużo w życiu :( była wielokrotnie napadnięta, raz ją pobito i zgwałcono we własnym mieszkaniu:( takie przeżycia zostawiają ślad na człowieku. Mimo to osiągnęła dużo, pomijając wygląd, to jest spełnioną aktorką, żoną i matką :)

TorcidaTiger

Tom Cruise nieśmiertelny nigdy.

PrimalElf1512

https://youtu.be/1kWt7LuXHAw?t=26

Freeman1982

Ten tekst to złoto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones