Naveen Andrews

Naveen William Sidney Andrews

7,6
5 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naveen Andrews

Nie no naserio spoko gościu :) i na dodatek niezły z niego towar hihi ;] Znam go tylko z serialu lost, ale bardzo przypadł mi do guśtu..mmmmm hehe ;P

super_nika

o tak, on jest boosssskii :) swietnie gra i ten jego cudny akcent...mmmm..

mgielka17

ten jego akcent mnie zastanawia, przecież on urodził się i mieszka w UK, mimo, że jest Hindusem :P

super_nika

on mówi normalnie, ale z LOST gra Irakijczyka i musi mówić tak jak oni =)

LeiA

troche inny akcent ma w filmie "Duma i uprzedzenie"... tam też gra świetnie :))

super_nika

przystojniak, mnie tez urzekł swoja urodą... mniam mniam

super_nika

ahhh no po prostu kolana miękną =)) jest słodki i taki mmm męski, i hahah jak widać w życiu tez niegrzeczny;)z takim tylko na bezludną wyspę i mogę być LOST:)

super_nika

Jak dla mnie to on ma urodę neandertalczyka, ale jeśli się komuś podoba to jego sprawa...

super_nika

Bossski mężczyzna... xD i też uważam, że bije od niego męskość xD taka szczera, prawdziwa, a nie coś typu: patrzcie na mnie! jestem ogierem ;p jak zobaczyłam B&P z jego udziałem, to kopara mi opadła ;p nie miałam pojęcia, że on tam gra ;)

super_nika

no. seksowny. Najbardziej pociągający ze wszystkich lostów moim skromnym, niewprawnym okiem

kropekk

Nieżły :) ma coś w sobie co przyciąga :) jeden z najfanieszych w Lost :)

super_nika

nnnooo, powiedziałabym nawet, ze facet jest archetypowy. Mam nadzieję, że twórcy LOST nie zamierzają go zbyt szybko uśmiercić. Szkoda by było i postaci Sayida, no i jego urody.

super_nika

Ja raczej powiedziałabym - jest BOSKI ;)

Aya

Ciacho, że ach ach^^
I tu zawód: Sayid jako jeden z pierwszych opuszcza wyspę.
Ale coś na pocieszenie: jak się wydostaną z wyspy to też będą to nagrywać, więc jeszcze go zobaczymy. I bardzo dobrze^^

Lizzy_8

Dziękuję za spoiler :ccccc No, ale cóż jakoś przeżyję :))

super_nika

piekny to on jest ze swoimi dluuuuugimi wlosami w "Angielskim Pacjencie"
tam tez jest nieco szczuplejszy, dzieki czemu jego buzia wyglada bardzo apetycznie

sloncek

Jak dla mnie to on grubiej wyglądał w Angielskim pacjencie. A włosy to miał śmieszne;p

Lizzy_8

Na czwarty sezon ,,Zagubionych" mu się przytyło, hłe, hłe. ^^ Ale fakt, w ,,Angielskim pacjencie" zagrał świetnie. No i te dłuuugie włosy... *.* Mogłabym go chociażby wypchać i postawić w pokoju, taki jest piękny. xD Aż chce się człowiek wyprowadzić do Anglii (nie, niekoniecznie po to, by dorwać i wypchać).

sloncek

w oststnim odcinku ( 2 z IV serii) z ta blondyna - wyglądał pięknie zwłaszcza w scenie gdy leżal z nia na łóżku po stosunku....ogolnie to on mnie ani grzeje ani ziębi ale w tym odcinku był bosko przystojny!!!
Sawyer RULEZ ;))))

waleczny_kurczak_III

Grzać to mnie też nie grzeje, tyle, że ma świetny akcent ^^
Są ludzie, którzy mnie grzeją bardziej xd

super_nika

heh a obejrzyjcie sobie KAMASUTRĘ on tam gra tego księcia, który zakochuje się w Mayi a odrzuca swoja piękna żonkę:)jakos zawsze jak oglądam go jako twardziela w LOST to mam przed oczami te scenki z Kamasutry co bardzo obniża moja wiare w niego jako twardziela:))
myślałam ze to nieznany aktor, tzn bez dorobku a tu proszę, taki mały ubaraszung:))

waleczny_kurczak_III

Mi w "Kamasutrze" nie przypadł jakoś do gustu, jeśli chodzi o wygląd, wg mnie teraz jest znacznie przystojniejszy. Ale rzeczywiście to okazja dla fanek jego postaci w "Zagubionych", żeby go zobaczyć od nieco innej strony ;). Natomiast w "Angielskim pacjencie" to już i wyglądał, i grał przyzwoicie, szkoda że praktycznie nikt go nie zauważył.

A co do tematu to jest bardzo przystojny, ale piękny już nie - według mnie to określenie jest zarezerwowane raczej dla kobiet, nie brzmi zbyt męsko ;).

kot_telewizor

wiesz co, bo mężxczyźni raczej piękni nie są - albo maja cos w sobie albo nie i wtedy sa po prostu i tylko przystojni....ale zeby być pociągajacym lub intrygujacym..hmmm to juz trzeba miec to coś:)

waleczny_kurczak_III

No masz zupełna rację, dlatego trochę mi nie odpowiada, jak już napisałam, to słowo "piękny". Wiem, co masz na myśli i według mnie on "to" właśnie ma, chociaż rzecz jasna go nie znam, myślę tak dlatego że ma wady w wyglądzie np. naprawdę duży nos, to jakoś zupełnie mi to nie przeszkadza. Na początku w "Zagubionych" wcale nie uznałam go za jakiegoś interesującego, dopiero później. No i naprawdę nieźle gra. Natomiast moje wszystkie koleżanki zachwycają się Joshem, a Naveena mają za raczej brzydkiego/przeciętnego, wiec gusta są różne.
Chociaż oczywiście żaden z nich nie umywa się do bardziej "realnych" mężczyzn ;) bo jednak trudno oceniać kogoś zza szklanego ekranu.

super_nika

Mi najbardziej podobają się w nim jego oczy. Takie prawie że czarne, głębokie, mmm ... xD
Ale jak dla mnie to za niski ;)

super_nika

Odświeżam temat :)

Właśnie oglądam Lost i jestem nim po prostu zachwycona. Przypomniało mi się nagle, ze przecież grał w angielskim pacjencie. I ta scena, kiedy mył włosy... Ach...

użytkownik usunięty
super_nika

Głupia myślałam, że tylko mi coś odwaliło i uważam, że jest boski ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones