PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527776}

Podwójne życie

The Beaver
6,5 12 522
oceny
6,5 10 1 12522
6,8 4
oceny krytyków
Podwójne życie
powrót do forum filmu Podwójne życie

Hahahahahahhahahhahahahaha
hahahahhahahahahhahahahah


Definitywny koniec kariery pana Gibsona i pani Jodi Foster :)

użytkownik usunięty
InsanE_RabbiT

zwyczajnie moze nie zrozumiales tego filmu i stanu tego goscia co on przezywal. Nie wiesz co to jest depresja wiec w sumie nie dziwie sie ze film ci sie nie spodobal. patrzylem w twoje ulubione filmy :D:D

InsanE_RabbiT

To nie jest film dla Trolli, chyba dlatego Ci się nie podobał.

ocenił(a) film na 3
napisowaty

Ehh dobrze ... widze ze brak slow moze byc krzywdzacy ... zatem postaram sie w sposob jak najmniej okazaly zaprezentowac swoje zdanie dlaczego owy "Bobr" jest smieszny ... zacznijmy od samego Tytulu ktory jak sie okazuje niefortunnie w Stanach Zjednoczonych i Polsce wzbudza podwojne skojarzenia .... Beaver zarowno w polskim jak i Angielskim (US bardziej then in British ... Brytyjczycy niestety nie maja tego jakze przekomicznego zwierzaka.) jest znany jako grzecznie sobie regulujacy tamy ssak ktory wycinki drzew moze dokonac w imponujacym tempie 10-15 drzew na 5-8 godzin :D ...
Musze Cie zmartwic Mackiki (sounds like amazonian tribe ) nie o tego bobra chodzi ...
Sam Film ... Przypomnijmy okres zbiegniecia sie premiery filmu z Afera zwiazana z Melem Gibsonem i kochanki/dziewczyny/narzeczonej czy jakkolwiek sie owa Pani zwała .... Jesli afery nie kojarzysz oto panie link http://www.youtube.com/watch?v=LceKh_NjDZU

A potem ogladasz Mela Gibsona jak ma Bobra na rece :) i mowi innym glosem :) ... ocb. ? Troche to rzutuje i nadaje innego swaitla filmu ...
Dlaczego tak mam ?
W koncu nie powienienem laczyc elementu zycia prywatnego tej osoby M.B z jego dokonania artystycznymi ... a jednak to robie (lol!)


SPOILER SPOILER
SPOILER SPOILER
SPOILER SPOILER
SPOILER SPOILER
SPOILER SPOILER
SPOILER SPOILER
SPOILER SPOILER

Sama postac Walter-a i jego dramat opiera sie na klamstwie jakie mowi M.B swojej filmowej partnerce "ze to jest element terapii" i w klamstwie brnie Bobrem dalej ... ( Zarzut ? nadzor psychologa w takich momentach jest chyba dosc kluczowy w porozumieniu z rodzina i wytlumaczenie procesu terapii )
Poszczegolne momenty wskazujace na niesamowity intelekt glownego bohatera wymawiane przez jakze przewrotnego bobra kwestiee maja wzbudzic zbudowac obraz czego ?
Uprawianie sexu z Bobrem w tle ...bobr bobra bobrem pogania :D (jawna kpina Element humorystyczny ? )
Watek romantyczny mlodego ... No Comment
Bobr przejmujacy kontrole nad firma zabawkowa produkujacy bobry ... ( bezcenne ! ! ! Co najmniej jak w Pinky i Mozgu )
-Mozdzku kiedy bedziemy podbijac swiat ?
-Dzisiaj Pinki ! Bedziemy go kontrolowac przez BOBRY !

ekhmm ... etc. etc. etc.

Kwestia samego problemu podjetego w "Beaver" i samookaleczania sie ,krzywdzenia siebie i innych cala fabula podwaza przez "klamstwo" ...
-No ale to przeciez dobrze ! widzimy w koncu konsekwencje jego czynow...!
-Ekhm a co ? zamirerzasz sprobowac z Bobrem ?

Roger Over And OuT ! ! !

SaLuT

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 7
InsanE_RabbiT

Gościu myśli, że nikt do niego nie odpisuje bo wszystkim szczena opadła po przeczytaniu jego postu hahaha! Życie jest jeszcze bardziej zakręcone niż historia "człowieka bobra" a zwłaszcza w takim kraju jak USA.
Jak masz coś do Mel'a to nie oglądaj z nim filmów albo on spali twój dom ;-).
A jeśli chodzi o "kłamstwo", na które tak często zwracałeś uwage - to wiem, że jak napiszesz "nie oglądne więcej filmów z Mel'em" bo to dla Ciebie "Definitywny koniec kariery pana Gibsona" to skłamiesz bo wiem, że to zrobisz z ciekawości. A jeśli jesteś prawdziwym kinomaniakiem to oglądniesz z szacunku za jego wcześniejsze osiągnięcia..

ocenił(a) film na 9
InsanE_RabbiT

Zupełnie nie pojąłeś tego filmu..
A doszukiwanie się na siłę podobieństw do życia prywatnego nie ma sensu.

ocenił(a) film na 3
libra66

Libra ... milcz ... i czytaj od deski do deski posty ...

ocenił(a) film na 9
InsanE_RabbiT

Milcz? Pan hrabia mnie z Janem pomylił, czy co?

ocenił(a) film na 3
libra66

Zaden Hrabia ... tylko irytuje mnie ze sformulowanie ze nie pojalem Filmu ... stary co tu jest do pojmowania facet w depresji po ciezkim zalamaniu nerwowym ktory nie potrafiac komunikowac sie z rzeczywistoscia poprzez swoj wlasny aparat gebowy ... tylko musi wykorzystac do tego jakis przedmiot ... Psychologia to nie moja domena i za przeproszeniem w nosie mam owy aspekt koncentrujacy sie na owym problemie zwiazanym z aspektem behawioralnym / traumatycznym czy bog wie jak sie nazywa owa dysfunkcja Mela Gibsona ...
Oceniasz film na 9 .... impnujace .... zestawiasz ten film z arcydzielami kinematografii ... tylko wytlumacz mi jedno .... czym ten film sie wyborni dajmy na to za 10 lat ? Trescia ? Zdjeciami ? Gra Aktorska ? Montazem ? Udzwiekowieniem ?
Bo niewiedziec czemu mam niejasne przeczyucie ze ten film przepadnie ....gdzies w otchalni zapomnienia ....

ocenił(a) film na 5
InsanE_RabbiT

Dla mnie to co napisałeś to masło maślane. jednak zgadzam się ze film jest pełen sprzeczności, jest niespójny, nielogiczny. niepotrzebne pomieszanie komedii i dramatu. Miało byś psychologicznie wyszło nijako.
Niestety mi Gipsona nie ogląda jię już tak fajnie jak kiedyś.

ocenił(a) film na 6
InsanE_RabbiT

haahhhhhhhahahhhahah hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaa to twa wypowiedz

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 3
KaeM_4

Gosciu nie mysli "och ah jaki jestem fajny .... Gosc poprostu rozwiną swoje "hahahah" ... moj drogi Kaem nie zarzucaj mi hipotetycznego klamstwa ... ktore sam ubrales w buty "ogladne" nic takiego nie napisalem ... owszem "definitywny koniec kariery" a to i owszem mysle ze najblizsze 5-6 lat raczej Mela Gibsona nie zobaczymy na ekranach kinowych ... bo niezaleznie jak wielkim aktorem bedziesz mozesz w kazdej chwili podzielic los Marlona Brando ... ktory aktorem wielkim byl ... a skonczyl jak ? Read it Learn it Think ...

ocenił(a) film na 8
InsanE_RabbiT

ale bezsensowna wypowiedź :/ nie wiem do czego dążysz jednak to co piszesz to "pierdoły"

InsanE_RabbiT

Uważaj RabbiT bo Gibson przyjdzie do Ciebie, nie spali Ci może domu.... ale przyjdzie z Bobrem :P

InsanE_RabbiT

Oj możesz się jeszcze zdziwić, już z większych skandali aktorzy się kurowali i powracali do świata filmowego (poczytaj sobie o Robercie Downey Jr.). Zresztą film dobry, osobiście wolałbym Mel'a zobaczyć w jakimś filmie historycznym abo akcji, ale i w dramacie się nieźle sprawdził. Polecam i trzymam kciuki za powrót Gibsona do aktorskiej świetności.

indyjones

Film bez większego ładu, składu i sensu. Szkoda czasu na tą bzdurę. Oby F & G zagrali jeszcze w filmach na miarę swojego talentu.

InsanE_RabbiT

Zastanawiam się, kto tu się bardziej kompromituje: troll, który urządza taką niezwykle czytelną prowokację, czy masa ludzi nabierających się na takie coś?

Zresztą, nieważne. Liczy się to, że mam niezły ubaw z takich kabaretów, jak ten.

ocenił(a) film na 3
Dassanar

ehh nauczyli... i powtarza...

InsanE_RabbiT

No nie, nagle "dyskusja" się urwała... Szkoda.

InsanE_RabbiT

Polowanie na mysz -10:) Współczuje...

ocenił(a) film na 9
Marek84

dobra to ja po ciężkim buchu zabieram się za oglądanie :D zdam relację po ;)

ocenił(a) film na 9
dzonymasa


Nie jest to arcydzieło ale naprawdę bardzo dobry film. Mel Gibson nie znam kiepskiego filmu z nim , pewnie dlatego że nie ma takiego :D

dodam jeszcze bo sledzę tak wasze smieszne posty czy zwróciliście uwagę na to ze w filmie były 2 historie ...? jego syn też miał problemy wszystko sie jakoś zazębiało i to właśnie mi się w tym filmie podobało

dzonymasa

...również zaraz skusze sie w ten sam sposób spożyć ten film;)

ocenił(a) film na 9
shoker

niech moc będzie z tobą .......

ocenił(a) film na 7
InsanE_RabbiT

O nie!!! Mylisz sie.To nie jest ich koniec chociaz masz racje co do ukrytego przeslania. Gibson wyartykuowal swoje ukryte pragnienia, bolaczki, wysmial wszystkich i wszystko dzieki rezyser Foster.
Osobiscie mam nadzieje ze on jak i Foster dlugo jeszcze beda grali, przy czym mam nadzieje ze ona da sobie spokoj z rezyseria, on niech sobie robi to co lubi i umie, bo jest w tym dobry.
A tak nawiasem mowiac, ciagnie sie za toba moda deptania Gibsona, utozsamiania Gibsona i jego tworczosci do zycia prywatnego i pogladow. I jest w tym sporo prawdy ale wiekszosc faktow jest, byla spreparowana przez media.
Foster jest jego przyjaciolka i ten film napewno byl zrobiony 'pod niego' co dodaje dodatkowego smaczku a nie uszczupla wartosci filmu.
Co do Gibsona, moze byl albo i jest antysemita (Pasja i srodowisko zydowskie ktore generalnie zaczelo nagonke), homofobem (nie pamietam tytulu filmu ale tez go posadzali o to), rasista bo srodowiska indian amerykanskich zarzucali mu klamstwa i brutalnosc w Apocalypto, alkoholik (kto nie lubi wypic - no gorzej gdy cie zlapia z butelka za kierownica), brutal (w Stanach wystarczy dotknac kogos aby byc posadzonym o napasc - trzeba miec tylko dobrego prawnika i poparcie srodowiska). On na to leje i fakt, jego autorytet na srodowisko filmowe moze podupadl (dzieki wspomnianej Pasji - bo wiemy kto rzadzi Hollywood), to mimo wszystko podziwiam go, ze nie poddaje sie, mimo ze pewnie jest chamem i brutalem. Przynajmniej walczy z ta cholota ktora rzadzi Hollywoodem (prosze tylko, nie posadzajcie mnie o rasism bo to nie o to chodzi).
Tu dodam, film jest naprawde dobry mimo bardzo przecietnej rezyserii, ale wlasnie aktorzy, zwlaszcza Gibson byl swietny.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Chciałem tylko dodać, że prawie ze wszystkim się zgadzam. Prawie, bo Gibson z pewnością nie jest żadnym brutalem i chamem. To jeden z nielicznych ludzi w tym żydowsko-lewackim Hollywood, który mówił innym głosem niż reszta tej hałastry. Co oczywiście żydkom strasznie się nie podobało. I nie zgodzę się z tym, że Foster sobie nie poradziła. Moim zdaniem wręcz przeciwne, bardzo dobrze poprowadziła aktorów, film ogląda się jednym tchem, a ocena ogólna na fw, jest moim zdaniem bardzo krzywdząca. Ode mnie mocna ósemka. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones