PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9664}
7,0 7 727
ocen
7,0 10 1 7727
Sommersby
powrót do forum filmu Sommersby

Najdziwniejsze w filmie Sommersby , że chociaż jest to bez wątpienia melodramat, to posiada bardzo wiele z dobrego dramatu sądowego.
Cały proces Jacka, cała tajemnica wokół jego przeszłości jest wspaniale przedstawiona. Niewiele jest filmów, które tak potrafią zaskoczyć. Richard Gere jest moim zdaniem stworzony do tej roli!! A Jodie Foster - no cóż, jej rolę mogła zagrać inna aktorka - ale nie będę się skarżyć!
Podsumowując film bardzo dobry!!!

ocenił(a) film na 8
nan_s

Dlaczego inna aktorka? Nie lubisz tej pani czy są jakieś inne obiekcje?
A może wybrałabyś kogoś innego? :)

ocenił(a) film na 8
dominiquemariep

To całkowicie moja subiektywna opinia:)!! Wczoraj znowu oglądałam ten film:) i naprawdę uważam, że Jodie Foster trochę nie pasuje mi do tej roli. Co nie znaczy, że uważam ją za złą aktorkę, wręcz przeciwnie. Ale jej uroda jest taka "ostra", gra aktorska w tym filmie jest taka trochę sztuczna. A Richarda Gere po prostu uwielbiam:) Ten jego wzrok, uśmiech , był idealny - zwłaszcza gdy udowadniał, że jest Jackiem Sommersby!!!!

ocenił(a) film na 8
nan_s

Spytałam, bo ja też nie jestem przekonana do Jodie- w tej roli widziałabym kobietę bardziej żywiołową, przedsiębiorczą, jakąś bardziej wyrazistą. No i Jodie w sukience z epoki, w tej fryzurze wyglądała nienaturalnie, trochę jakby ktoś ją zgarnął z balu przebierańców. Natomiast co do reszty aktórów nie mam żadnych uwag: świetne aktorstwo i nawet Gere mnie w tym filmie przekonuje:)
Serdecznie pozdrawiam i życzmy sobie więcej takich filmów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones